AleSukienki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
Uroczystości
  • Sukienki ślubne
  • Sukienki dla druhen (świadkowej)
Fasony
Materiały
Gdzie kupić
Kolory

Sukienki ślubne, Sukienki dla druhen (świadkowej)

Suknia ślubna od lat nam się kojarzy z bielą. Jednak nie zawsze panna młoda decyduje się na taką stylizację. Na pewno nie wypada w dzisiejszych czasach pannie z dzieckiem wybierać białej sukni. Salony oferujące suknie ślubne mają bardzo wiele innych propozycji na stylizacje w najważniejszym dniu życia każdej kobiety. Obecnie bardzo modne są suknie w odcieniach srebra, bardzo dobrze pasują one zarówno do blondynek jak i brunetek, czy mówimy tutaj o kobiecie o śniadej karnacji czy bardzo jasnej, do każdej z tych Pań pasują suknie ślubne w odcieniu srebra. Suknia taka może mieć różne odcienie, od bardzo jasnego do ciemniejszego wpadającego w metalik. Warto jest jeszcze zwrócić uwagę na odpowiednią fryzurę i makijaż.
Suknia ślubna dla każdej panny młodej jest najważniejszym elementem stroju, w dzień pięknego dnia. Jednak warto jest zaznaczyć również że dodatki odgrywają bardzo dużą rolę w tym stroju. Jakie dodatki są w tym sezonie najmodniejsze?! Najważniejszym dodatkiem do sukni ślubnej jest na pewno welon. Ten element stroju możemy dobrać ze względu na długość. Może być długi aż do ziemi bądź krótki ledwo do ramion.Często to właśnie welon panny młodej jest przyczepiony do jej głowy za pomocą diademu co wygląda bardzo efektywnie. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również parasolki, głównie dlatego że podczas upalnych dni chronią głowę panny młodej przed upalnym słońcem, a w czasie deszczu uchronią fryzurę panny młodej.
Druhny w trakcie ślubu i wesela udzielają wsparcia pannie młodej, która niezwykle emocjonalnie przeżywa swoje święto. Jednocześnie muszą trzymać się niejako „w cieniu”. Dlatego suknie dla druhen powinny odznaczać się zarówno prostotą, jak i elegancją. Idealnie sprawdzają się suknie dla świadkowej w stonowanych ciepłych kolorach i o klasycznym stroju. Suknia nie może być za krótka i o zbyt odważnym dekolcie – pamiętajmy, że wesele to nie dyskoteka, a przyjęcie, na którym najważniejsi są państwo młodzi! Oczywiście nie znaczy to, że strój musi przypominać mnisi habit. Można go przyozdobić – na przykład pasem albo szalem, który w cieplejsze dni będzie pełnić tylko funkcję ornamentacyjną i ochroni przed chłodem, gdy temperatura jest niższa.
Moda na druhny, zaczerpnięta z kultury amerykańskiej, u nas jest stosunkowo młoda, niemniej jednak trafiła na podatny grunt. Panna młoda w otoczeniu orszaku podobnie ubranych kobiet czuje się kimś wyjątkowym – tak jak na to zasługuje w ten magiczny dzień. Ale właśnie! Kobiet ubranych podobnie, ale nie identycznie! Każda kobieta ma inną figurę, dlatego też suknie dla druhen powinny być dobrane tak, aby każda czuła się komfortowo. Może więc być tak, że chcąc wyróżnić druhny spośród pozostałych gości panna młoda dobierze taki sam kolor, ale będzie musiała wybrać różne fasony. Nie powinniśmy się tym przejmować, bo tak samo jak wygląd ważna jest wygoda. Wszystkie natomiast mogą mieć jakiś wspólny motyw razem z panną młodą, np. haft.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.