AleSukienki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
  • Zara
Gdzie kupić
  • Tarnów

Zara, Tarnów

Zara – marka sama w sobie! Rozbudowana sieć sklepów marki Zara obejmuje niemal cały glob ziemski. Sukienki Zara znaleźć można na obu półkulach. Doskonale nadają się do codziennego użytku zarówno w Stanach Zjednoczonych, Londynie czy w Kuala Lumpur. Zara od wielu lat określa swoją pozycję na światowym rynku mody. A zajmuje ona jedną z czołowych ról. Sukienki Zara odznaczają się wyszukaną i utrzymaną w dobrym guście elegancją (choć należy zaznaczyć, że nie ma w nich ani odrobiny pretensjonalności). Sukienki Zara nie kojarzą się z nieosiągalnym luksusem, dostępnym tylko dla najwyższej klasy społecznej. Dostęp do ubrań marki Zara ma niemalże każdy, kto lubi czerpać z mody pełnymi garściami, a jednocześnie ma własny, oryginalny styl. Zobacz także buty Zara.
Marka Zara kojarzy się większości fashionistek (i fashionistów) z klasą i dobrym smakiem. Całkowicie słusznie! Zara to bowiem doskonałe połączenie elegancji, miejskiego stylu życia i dobrej jakości. Sukienki Zara to głównie wspaniały gust, choć nie tylko. Zara posiada również szeroki asortyment biżuterii – zarówno dla żeńskiej, jak i męskiej części klientów. Klasyczna niemalże już granatowa sukienka Zara, mimo wszystko, zawsze skrywa jakieś niespodzianki. Projektanci, współpracujący z tą marką bowiem, umiejętnie odnajdują się w rzeczywistości człowieka XXI wieku – dokładnie znają jego potrzeby i wiedzą czego oczekuje od rynku modowego. Mimo to sukienki Zara potrafią zbudować bardzo dobry pomost pomiędzy tradycją epok minionych a nowoczesną awangardą.
Sukienki Zara z kolekcji na wiosnę lato 2013 to absolutne wyczucie stylu i opcja dla wszystkich kobiet, które cenią sobie elegancję, ale również komfort. Tegoroczna kolekcja przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią minimalizm. Sukienki Zary są zdecydowanie bardziej luźne, z delikatnych materiałów, które nie podkreślają figury - idealnie odnajdą się w nich szczupłe kobiety. Dominują dekolty w kształcie litery „V”, a wśród motywów paski, kwiaty oraz orient. Jeśli chodzi o kolory w letniej kolekcji Zara zdecydowanie wygrywa biel, która często łączona jest z paskami, ale także pastele, granat i czerwień.
Sąsiedztwo dużej metropolii nierzadko może przynosić niekorzystne skutki. Nie dzieję się tak jednak w przypadku Tarnowa, w województwie małopolskim. Tarnów bowiem wypracował swoistą markę kulturalną, artystyczną i… modową. W mieście znajdują się galerie handlowe, które stoją na najwyższym europejskim poziomie, gwarantując swoim klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Zara, H&M, Reserved oraz Mohito prezentują swoje wspaniałe suknie wieczorowe. Tally Weijl dostarcza damskiej części klientów niezwykle futurystycznych suknie wizytowe, a salony mody ślubnej zaspokajają potrzeby każdej Panny Młodej, pokazując niezwykle misternie wykonane suknie ślubne, w których wygląda się olśniewająco.
Zwykło się mawiać, że domy handlowe są świątyniami konsumpcji. W każdym powiedzeniu jest ziarnko prawdy. Jednak centra handlowe to nie tylko próżna i nieprzemyślana konsumpcja społeczeństwa postmodernistycznego. To również miejsce rozwoju kulturalnego ni artystycznego. Takim miejscem jest z pewnością Tarnów ze swoimi galeriami handlowymi. Aleje ustrojone są logotypami największych marek odzieżowych – m.in. Tally Weijl, Mohito, House, Reserved, Nike, Orsay, ZARA, New Yorker, Butik czy Cubus. Większość z nich prezentuja swoje najnowsze kolekcje, których dominantą kompozycyjną staję się suknie – suknie wszelkiego rodzaju – wieczorowe, wizytowe, oversize, typu motyl, suknie ślubne, suknie ołówkowe i wiele innych…

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.