AleSukienki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
  • Tchibo
Gdzie kupić
  • Płock

Tchibo, Płock

Marka Tchibo to nie tylko wspaniała kawa, znana wielu amatorom czarnego płynu, ale także niestandardowe, niezakrawające o banał stylizacje modowe. Tchibo od wielu lat prowadzi również działalność na rynku odzieżowym, udoskonalając swoje produkty z sezonu na sezon. Uwagę przykuwają przede wszystkim ciekawe sukienki Tchibo. Większość z nich utrzymana jest w duchu sportowym bądź casualowym, dzięki temu zyskały już sobie spore grono wiernych fanek, które podkreślają wysoką jakość oferowanych sukienek oraz, co bardzo istotne, niewygórowane ceny. Casualowy styl przejawia się w doborze tkanin. Sukienki tej marki wykonane są z materiałów lekkich i przewiewnych, zapewniających komfort i wygodę. Zobacz także buty Tchibo.
Sukienki Tchibo korzystają z rozbudowanej palety kolorystycznej, co sprawia, że w asortymencie Tchibo każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Projektanci w każdej kolekcji wykorzystują kolor bazowy wokół którego nadbudowują wspaniałe sukienki w rozmaitych odcieniach i konfiguracjach kolorystycznych. Piękna granatowa sukienka Tchibo odcinana w talii została połączona z oryginalnym cienkim lnianym paskiem. Umiejętność łączenia pozornie nieprzystających do siebie elementów oraz materiałów to znak rozpoznawczy wielu sukienek tej marki. Projektanci zwracają jednak uwagę, że ubrania Tchibo powinny charakteryzować się uniwersalną prostotą oraz praktycznością w codziennych sytuacjach życiowych.
Niemal na skrzyżowaniu trzech województw leży Płock. Miasto to pretenduje do miana małej multikulturowej metropolii – i to pod wieloma względami. Jednym z nich jest oczywiście moda i design. W Płocku znajdują się butiki większości marek o europejskim zasięgi i renomie – m.in. Zara i Orsay, które prezentują swoje najwspanialsze suknie wizytowe czy H&m i Resrved, które swoim klientkom co sezon przygotowują szereg stylizacji utrzymanych w duchu Casual Friday (wyróżniające są wśród nich modne suknie wieczorowe). Płock to również jedno z miejsc na mapie Polski, gdzie nurt street fashion jest niezwykle obecny – przenika nawet do salonów mody ślubnej, które unowocześniają swoje suknie ślubne w najnowszych kolekcjach.
Street fashion to pojęcie nierozerwalnie związane z miejskością, miejskim trybem życia i często kojarzone z ogromnymi metropoliami. Nie jest to do końca prawdziwe skojarzenie. Street fashion występuje też w nieco mniejszych miastach, jak np. Płock, którego ulice zapełniają ludzie, podążający za trendami modowymi i tacy, którzy sami te trendy wyznaczają. W Płocku spotkać można sklepy takich marek jak Zara, Orsay, Nike, Mohito, Tally Weijl, Cubus, Butik, H&M, Reserved, House czy New Yorker, w których można znaleźć prawdziwe modowe perełki – m.in. niezwykle oryginalne suknie wizytowe (ciekawe przeszycia materiałowe), suknie wieczorowe (zarówno tradycyjne jak i futurystyczne) oraz niebywale piękne suknie ślubne.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.