AleSukienki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
  • Lara Fabio
Gdzie kupić

Lara Fabio, Czarne

Lara Fabio to jedna z marek, która niemal od początku swojego istnienia jasno sprecyzowała swoją grupę odbiorców, a w zasadzie odbiorczyń. Są to przede wszystkim kobiety sukcesu, aktywne na polu zawodowym i rodzinnym, które nie boją się oryginalnym, odważnych rozwiązań stylizacyjnych. Dlatego nie może dziwić fakt, że sukienki Lara Fabio cechują się unikalnym połączeniem praktycyzmu i wyszukanej elegancji. Projektanci sukienek tej marki z chęcią sięgają po utarte już schematy modowe, rozwijając je i uzupełniając o zupełnie nietypowe, aktualne w danym czasie trendy. Na dostrzeżenie z pewnością zasługują sukienki  utrzymane w stonowanych pastelowych kolorach, z dominującą jasną miętą na czele.
Sukienki Lara Fabio adresowane są do kobiet odważnych, potrafiących walczyć o własne zdanie, jednym słowem wyzwolonych kobiet XXI wieku. To właśnie dlatego projektanci posługują się rozmaitymi tkaninami, by stworzyć odpowiednią kreację dla każdej nieprzeciętnej kobiety. Sukienki tej marki często stają się doskonałym odwzorowaniem charakteru i temperamentu swojej właścicielki, dzięki czemu każda kobieta, czuje się w sukienkach tej marki jak ryba w wodzie. W projektach sukienek Lara Fabio dominuje satyna i jedwab – materiały bardzo wysokiej jakości, podkreślające delikatność i subtelność całej stylizacji. Nowoczesny wygląd sukienek gwarantują z pewnością unikatowe dodatki oraz dobrze dobrana biżuteria.
Czarne sukienki są najbardziej klasyczne i eleganckie, wręcz ponadczasowe. Niestety oprócz wielkich wyjść kojarzą się także z żałobą. Która kobieta nie słyszała o słynnej małej czarnej. Mieć taką w szafie jest obowiązkiem każdej kobiety. Ten podstawowy model sukienki został stworzony przez Coco Chanel. Taka czarna sukienka nie posiada żadnych krzykliwych dodatków, a jej podstawową cechą jest uniwersalność. Sukienka o tym kolorze pasuje do każdej sylwetki i wiadomo nie od dziś, że czarny wyszczupla. Czarna sukienka jest odpowiednia zarówno na wielkie wyjścia i do pracy, wszystko zależy od dodatków.  
Czarne sukienki cechuje uniwersalność. Jednak nie musimy posiadać jedynie klasycznej małej czarnej. W swojej szafie możemy mieć czarną sukienkę z baskinką, która jest modowym hitem. Czarna sukienka o ołówkowym kroju i szerokich ramiączkach, odcinana w pasie. Naszyta baskinka zaokrągli biodra i podkreśli talię. Inną sukienkę, którą można wybrać na oficjalne wyjścia jest prosta dzianinowa sukienka, o fasonie ołówkowym, posiadająca zaokrąglony kołnierzyk typu „bebe” i rękawy 3/4. Sukienka ta jest wystylizowana na styl pensjonarski, który jest hitem sezonu. Czarna sukienka jest zawsze dobrze skrojona. Każda kobieta się w niej zakocha. 

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.