AleSukienki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
  • Jacqueline Riu
Gdzie kupić

Jacqueline Riu

Jacqueline Riu to francuska marka odzieżowa, która zwojowała niemal cały świat. Jej asortyment składa się przede wszystkim z odzieży kobiecej – począwszy od spodni, topów i swetrów, poprzez bardzo oryginalne obuwie, na rozmaitych akcesoriach (torebki, paski, kolczyki, okulary) kończąc. Podstawowym projektem są jednak sukienki Jacqueline Riu. Sukienki te odznaczają się czymś, co należałoby nazwać francuskim bądź paryskim szykiem. To uniwersalność i nowoczesność naraz! Każda z sukienek sygnowanych marką Jacqueline Riu charakteryzuje się zwiewnością i lekkością, choć powstają również projekt bardziej odważne, niestandardowo wykorzystujące rozbudowaną paletę kolorów.
Sukienki Jacqueline Riu często potrafią zaskakiwać nawet najbardziej wymagające i wysmakowane fashionistki. Projektanci sukienek tej marki często inspirują sią tekstami kultury – łączą lekkośc i swoistą nonszalancję z filarami kultury europejskiej. Nadruki znanych dzieł wybitnych malarzy (renesansowych czy barokowych) często łączą się z nietypowymi, awangardowymi materiałami jak dżins czy welur. Sukienki Jacqueline Riu staja się przez to prawdziwymi, użytkowymi dziełami sztuki, łamiąc dotychczasowe, utarte przez tradycję podziały na sztuki piękne i rękodzieło o charakterze czysto użytkowym. Dzięki rozbudowanej gamie kontrastów sukienki Jacqueline Riu zyskują na atrakcyjności.
Najnowsza kolekcja Jacqueline Riu jesień-zima 2013/2014 to przede wszystkim umiejętne połączenie klasycznych form i fasonów z casualowymi tkaninami i dodatkami. Jest to zresztą cecha charakterystyczna całej marki. Pomimo, że Jacqueline Riu specjalizuje się w projektowaniu high fashion, w kolekcji na sezon jesień-zima 2013/2014 obecne są także drobne akcenty casualowe. Tak, jak w kolekcji wiosenno-letniej, tym razem również pojawiają się elementy graficzne inspirowane kulturą pop. Na uwagę zasługują jednak przede wszystkim wspaniale wykonane damskie sukienki, których tradycyjne fasony zachwycają swoim pięknem. Kolekcja Jacqueline Riu na sezon jesień-zima 2013/2014 to przykład klasycznej, spokojnej elegancji.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.