AleSukienki.pl

Aktywne filtry
Gdzie kupić

Chanel

Chanel to bez wątpienia jeden z najznamienitszych, francuskich domów mody. Został założony w 1913 roku przez legendę światowej mody – Coco Chanel. Jednak to nie ubrania stoją za pierwszym prawdziwym sukcesem marki, a stworzone w 1922 roku kultowe Chanel No. 5. Do modowego kanonu weszły również ubrania z jerseyu, sztuczna biżuteria, sweter typu bliźniak czy też żakiet bez kołnierzyka. Obecnie marka posiada w swojej kolekcji zarówno odzież Houte Couture jak i ready to wear – czyli gotową do noszenia. W swoim asortymencie posiada również biżuterię, akcesoria i dodatki modowe oraz kosmetyki do pielęgnacji i makijażu.
Sukienki projektowane przez markę Chanel to niezmiennie klasyczna elegancja połączona z rozważnym korzystaniem ze światowych trendów. Często odnajdujemy w nich jednak nawiązanie do korzeni marki – proste kroje o nieco geometrycznych kształtach i nieśmiertelne połączenie bieli z czernią. Znajdziemy wśród nich jednak modele z modnym printami czy też krojem na jedno ramię. Kreacje na wielkie wyjścia to z reguły długie i bogato zdobione modele. Wszystkie odznaczają się wybitnym kunsztem wykonania. 
Kolekcja Chanel jesień-zima 2013/2014 charakteryzuje się nienaganną, uniwersalną elegancją, co nie może dziwić – to właśnie ponadczasowa elegancja jest znakiem rozpoznawczym marki Chanel. Projektanci współpracujący z marką przy tworzeniu damskiej kolekcji jesień-zima 2013/2014 postawili na wzorzyste tkaniny, wśród których na pierwszy plan zdecydowanie wysuwają się motywy geometryczne, jak choćby pepitka. Sukienki Chanel zaprezentowane w kolekcji jesień-zima 2013/2014 obracają się wokół trzech podstawowych kolorów: szarości, czerni i bieli, które zdominowały całą kolekcję. Niemal każdy model sukienki jesienno-zimowej łączy w sobie pierwiastek nowoczesności z klasyką.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.