AleSukienki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
Gdzie kupić

Wiosna, Kolekcja 2014

Sukienki wiosenne powinny być takie jak wiosna – lekkie, zwiewne, bogate we wzory (nie tylko kwiatowe), a przy tym odpowiednio dobrane, jeśli chodzi o kolorystykę. Do wiosennych sukienek nie pasuje zbyt wiele dodatków, a to dlatego, że z reguły są bogate same w sobie – chodzi zarówno o materiał, jak i wszyte już elementy – widoczne zamki, udawane kieszonki i inne. W sukienkach na wiosnę obowiązują z reguły stałe trendy kolorystyczne i są one absolutnie skrajne – od neonowych do pasteli, zimne odcienie grafitu, kolory cieliste, ale także moc wzorów -  z reguły tych  kwiatowo-owocowych, choć nie zawsze. 
Jeśli chodzi o krój sukienek wiosennych to często jest on minimalistyczny – kolor i wzory musza przecież równoważyć się z pozostałymi elementami. Mistrzowie tego stylu to choćby Calvin Klein i Helmut Lang. Często w sukienkach można pokusić się o elementy przeźroczyste lub inne wstawki. Jaką wybierać długość, jeśli chodzi o wiosenną sukienkę? Tylko do kolan lub ewentualnie zaraz za ich linię. Sukienki dłuższe, a już w ogóle te do samej ziemi, lepiej zostawić w szafie. Etykieta radzi, by pozbyć się też zbyt krótkich sukienek, ozdobionych ogromną liczbą falbanek, piórek, świecidełek i innych ozdób. 
Sukienki na sezon 2014 to m.in. powrót do lat 60, połysk, aksamitne materiały w kolorach szlachetnych kamieni czy cekiny. W niektórych kolekcjach nadal będzie modny minimalizm, czyli jednokolowe sukienki w intensywnych barwach w kształcie litary „A” lub trapezu. Nadal będzie na czasie sukienka z baskinką, która przeżyła swój renesans kilka sezonów temu i nadal jest modna. Nie zostaną zapomniane również motywy kwiatowe i sukienki z rozkloszowanym dołem na kształt tulipana. Naprawdę każda kobieta niezależnie od wieku czy sylwetki na pewno znajdzie coś dla siebie szukając sukienki w 2014 roku.
Sukienka to bardzo kobieca część garderoby. Każda kobieta powinna mieć ich przynajmniej kilka na różne okazje: małą czarną, koktajlową, sportową czy wieczorową. Niezależnie od figury można poczuć się w niej naprawdę wyjątkowo i zjawiskowo. W przypadku sukienek 2014 każda z pań znajdzie coś dla siebie – mniej krzykliwe stonowane lub zwracające na siebie uwagę czy też luźne, dłuższe zakrywające mankamenty sylwetki oraz te, które ją podreślą, czyli dopasowane. Dla zwolenniczek wschodnich inspiracji znajdą się takie na kształt kimona z fotograficznymi, monochromatycznymi nadrukami. A to wszystko będą prezentowały sukienki 2014.