AleSukienki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
Fasony
Materiały
  • W groszki
Gdzie kupić
Kolory

Sukienki do pracy, W groszki, Dekolty w szpic (serek)

Codziennie stajemy przed decyzją związaną z doborem ubrania do pracy. Dokonując wyboru warto zwrócić szczególną uwagę na szeroki wachlarz propozycji sukienek. Mianowicie sukienki do pracy dzielą się na kilka rodzajów, w zależności od tego, jaki mają fason. Jedne są w kształcie litery A- od pasa w dół ulegają stopniowemu poszerzeniu, w kształcie klepsydry- dopasowane do sylwetki kobiety, jak również miewają fakturę prostą, co można ująć jako wąski prostokąt. Istotny jest także kolor dobieranego stroju. Sukienka do biura musi być stonowana, nie może być krzykliwa, ani zbyt ekstrawagancka. Stosownie dopasowane obuwie, torebka i biżuteria oraz delikatny makijaż dodadzą każdej kobiecie szyku i elegancji.
Dobierając ubranie do pracy należy zwrócić szczególną uwagę na rodzaj wykonywanej profesji. Oczywistym jest, iż do pracy w galerii handlowej czy w reklamie obowiązuje inny ubiór, niż w przypadku pracy w urzędzie. Jeżeli zdecydujemy się ubrać sukienkę do pracy, należy pamiętać, żeby nie była ona zbyt krótka, ani też za długa. Ważne jest również aby sukienka nie była nazbyt wyzywająca. Ubranie do pracy powinno ponadto zasłaniać ramiona oraz dekolt. Bezwzględnie trzeba pamiętać również, aby kreacja współgrała z naszą karnacją, kolorem włosów, jak również musi pasować do naszej sylwetki. Nie powinna być obcisła, ale także nie może być za luźna.
Grochy, groszki. Każdy świadomy użytkownik mody zdaje sobie sprawę, jak wielką rolę odgrywają w niej właśnie one. Pojawiły się w dawnych czasach, jednak pierwsza fala odrodzenia grochów przypada na lata sześćdziesiąte. Drugi renesans przychodzi w XXI wieku! Sukienki w groszki to najprawdziwszy hit modowy! W sukienkach w groszki pojawia się wiele gwiazd światowego formatu. Sukienka w groszki to bowiem w dzisiejszych czasach nie prosta, sztampowa stylizacja, ale element garderoby, który staje się drapieżny, nieco agresywny, przez co kobieta zyskuje zdecydowanie na atrakcyjności. Sukienka w "kropki" to doskonały przykład na to, że warto zajrzeć do szaf swoich matek oraz babek, bo można znaleźć tam prawdziwe cudeńka!
Sukienka w groszki to zdecydowany powrót do mody poprzednich epok. Światowe domy mody wprowadzają na swoje wybiegi modelki ubrane właśnie w sukienki w groszki. Umiejętne połączenie nowoczesnego design z tradycją mody europejskiej. Sukienka w groszki przybiera w ostatnich sezonach najrozmaitsze formy – od sukienki mini w drobne kropki, poprzez rozkloszowane sukienki w grochy, kształtujące sylwetkę na kształt litery A, na ściśle przylegających do ciała sukienkach ołówkowych kończąc. Sukienka w kółka - jak mówią niektórzy, dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych – do najpopularniejszych z pewnością należy klasyczna opozycja bieli i czerni, choć inne stylizacje, wypełnione „po brzegi” soczystością koloru mogą skusić potencjalne klientki butików.
Dekolt w szpic jest jednym z rodzajów dekoltu trójkątnego. To efektowny dekolt i do tego bardzo modny. Ponadto może dawać różne rezultaty, w zależności od tego, pod jakim kątem zbiegają się jego linie. Gdy dekolt jest szerszy i stanowi kąt rozwarty, wtedy podkreśla ramiona. Gdy natomiast kąt jest bardziej zaostrzony, nada on sylwetce smukłości. Dekolt w kształcie szpica, zwany również dekoltem w serek,  ma wyraźnie ostre brzegi. Jego linie pionowe spowodują wyszczuplenie i wydłużenie kobiecej sylwetki, a głębokie wycięcie nada właścicielce seksapilu. 
Sukienki z dekoltem w kształcie litery V, zwanym inaczej dekoltem trójkątnym lub po prostu w szpic bądź w serek są zarezerwowane dla kobiet z większym biustem, z szerokimi ramionami, które chcą jednocześnie wysmuklić sylwetkę. Sukienkę taką można polecić również pani z mniejszym biustem, ale z sylwetką „przy kości”. Odradza się natomiast ubioru sukienki z dekoltem w szpic kobiecie, która nie chce eksponować biustu, ma wąskie ramiona i drobną budowę ciała.  Jeżeli dekolt będzie dość płytki, to sukienka  nada się na formalne spotkania i do pracy, przy głębszym szpicu natomiast można jedynie wybrać się na mało zobowiązujące spotkania.

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.