AleSukienki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
  • Victoria's Secret
Gdzie kupić

Victoria's Secret, Ekskluzywne

Victoria’s Secret to znana na całym świecie, amerykańska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją przede wszystkim luksusowej bielizny jak również odzieży i kosmetyków. Nazwa marki jest nawiązaniem do brytyjskiej królowej Wiktorii. Powstała w San Francisco, w roku 1977. Jej założycielem był Roy Raymond. Na decyzję o założeniu przedsiębiorstwa, wpłynął fakt problemu z zakupem bielizny dla żony przez Raymonda. Stąd innowacyjność w podejściu do męskiej części klienteli. Obecnie główna siedziba firmy znajduje się w w Columbus w stanie Ohio. Charakterystyczną cechą marki są pokazy mody organizowane z ogromnym rozmachem.
Sukienki marki Victoria’s Secret są pełne kobiecego uroku. Podkreślają piękno i kształt kobiecej sylwetki, dodają seksapilu i dziewczęcego uroku. Na asortyment marki składa się bogaty wybór fasonów i kolorystyki, a także materiałów z jakich wykonane są kreacje. Popularnymi elementami są falbanki, bufki oraz ażurowe wstawki. Dostępne są zarówno sukienki rozkloszowane jak i ołówkowe, przylegające do ciała modele. Sukienki Victoria’s Secret dostępne są zarówno w wersji wieczorowej jak i codziennej, a nawet plażowej modzie. Do wyboru mamy zarówno stroje jednobarwne, jak również kolorowe i wzorzyste.

Ekskluzywna sukienka to ta, którą kupujemy przynajmniej raz w życiu na wyjątkową dla nas okazję. Nie szczędzimy na nią pieniędzy, zresztą, bardzo o to trudno. Taka sukienka to solidna inwestycja choćby ze względu na materiały, z których jest wykorzystana. Do najdroższych należą te szyte z tkanin naturalnych, sprowadzanych z Włoch i sygnowanych nazwiskami znanych projektantów. Ekskluzywne sukienki to często portugalskie koronki, jedwabie satyny, ale też niebanalne wykończenia w postaci  skórek najwyższej jakości czy pozłacanych, a nawet złotych i srebrnych nici.
Sukienka ekskluzywna to sukienka niepowtarzalna. By jednak takowa była, liczba jej sztuk powinna być ograniczona do minimum. Jeden egzemplarz, szyty na miarę i specjalnie z myślą o konkretnej klientce to wyjątkowa i bardzo pożądana część garderoby. Szczególnym pokazem ekskluzywnych sukienek, który śledzi niemal cały świat, jest gala rozdania Oscarów. Dzieła najbardziej znanych projektantów znajdują się pod obstrzałem tysięcy blasków fleszy. A jest na co popatrzeć: najrozmaitsze kroje, materiały i dodatki. Kreacje warte nawet kilkadziesiąt tysięcy dolarów na jeden wieczór. 

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.