AleSukienki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
  • Quiosque
Gdzie kupić
  • Częstochowa

Quiosque, Częstochowa, Najpiękniejsze

Marka Quiosque pomimo że kojarzy się z zagranicznym światem mody, tak naprawdę jest polską marką. Kolekcje Quiosque są urokliwe i romantyczne, a jednocześnie napawają optymizmem. Ubrania tej marki są przeznaczone jednocześnie dla kobiety rozważnej jak i romantycznej. Jednym słowem sukienki od Quiosque są kwintesencją kobiecego stylu życia i podkreślają indywidualizm każdej pani. Aby okres jesienno-zimowy nie był szary i ponury Quiosque ma do zaproponowania sukienki w energetyczne, kolorowe wzory. Wiele kreacji prezentuje sobą drapieżną elegancję. Dobrze dobrana sukienka stanowiła podstawę różnych stylizacji.    
Sukienki marki Quiosque są wyjątkowe i każda kobieta będzie w ich wyglądać zjawiskowo. Bardzo ciekawą propozycją jest wełniana sukienka w odcieniach szarości, pomarańczowego i czerwieni. Sukienka ma rękaw ¾ i czerwony pasek podkreślający talię. Oryginalny charakter nadaje sukience szeroki golf, który można układać na wiele sposobów. Taki sam wzór jak na golfie znajduje się na dole kreacji i jest zamknięciem kompozycji. Quiosque wykorzystuje nieśmiertelne wzory, skorzystał z klasycznego fasonu małej czarnej i stworzył sukienkę z szerokimi ramiączkami i okrągłym dekoltem w czerwonym kolorze. Sukienka ta jest idealna na wyjście do restauracji.   
Miasto, które od razu nasuwa skojarzenia związane z religijnością, chrześcijaństwem i pojęciem sacrum to z pewnością Częstochowa. Ale Częstochowa to nie tylko Jasna Góra i obraz Matki Bożej Cżestochowskiej – to również jedno z bardziej rozwijających się polskich miast, które z pewnością w przyszłości będą mogły pretendować do miana jednej z regionalnych stolic kultury, sztuki i nauki. Moda i wzornictwo to również mocne atuty Częstochowy. Liczne centra handlowe prezentują bogatą ofertę, wśród której dominującą pozycję zajmują m.in. suknie – różnego typu – suknie wieczorowe, wizytowe, śłubne, ołówkowe, sukienki typu tuba. A wszystko to od najmodniejszych marek polskich i europejskich takich jak Zara, H&M, Orsay, New Yorker, Reserved.
Częstochowskie galerie i domy handlowe to z pewnością unikatowe połączenie tradycjonalizmu (zważywszy na skojarzenia związane z samym miastem) i nowoczesnoci. Przejawia się to w propozycjach stylizacji modowych, które oferują nam takie marki jak: Tally Weijl, House, Mohito, Cubus, Butik czy Zara. Wszystkie te marki (znajdujące się w czołówkach europejskich list przebojów modowych) doskonale wpisują się w krajobraz Częstochowy. Suknie wizytowe i wieczorowe prezentowane przez sklepy to oryginalne połączenia – nie tylko nowoczesności z tradycjami modowymi. Są to bowiem połączenia kolorystyczne – kontrastujące barwy nasycone i pastelowe. Nie brak zestawień materiałowych, które świetnie oddają postmodernistyczny charakter współczesności.
Każda kobieta słowo „piękno” definiuje na swój własny sposób. Sukienka - niby skrawek materiału, ale w zależności od figury, kroju i dodatków na każdej z nas wygląda inaczej.  Według mężczyzn najpiękniejsze sukienki, to te najkrótsze z odpowiednim dekoltem i połączone z wysokimi szpilkami. U kobiet bywa różnie. Jednym razem wybierają klasyczną małą czarną, a innym suknią balową rodem z „Kopciuszka”. Najpiękniejszych sukienek nie można od tak zdefiniować - długie, krótkie, obcisłe i luźne, z dekoltem i bez, z wycięciem na plecach, z rozcięciem z boku. Od koloru do wyboru. 

Rok w rok gwiazdy dużego ekranu stają przed ogromnym dylematem - w czym pojawić sie na czerwonym dywanie. To gala najpiękniejszych sukienek, twarzy i ról. Kreacje wychodzą spod igły prawdziwych mistrzów, którzy już dawno zarezerwowali sobie miejsce na tego typu imprezy: Tom Ford, Louis Vuitton, Atalier Versace, Gucci oraz Zuhaira Murada. Wzory najpiękniejszych sukienek są pilnie strzeżone, by nie doszło do modowej wpadki, a artyści mogli błyszczeć, bo ich krok śledzą miliony oczu. Panuje tu dowolność, ale ceni się klasyczną elegancję z odrobiną nowoczesności. I niebanalne dodatki rzecz jasna.  

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.