AleSukienki.pl

Aktywne filtry
Sklepy
Gdzie kupić

Ekskluzywne, Czarne

Ekskluzywna sukienka to ta, którą kupujemy przynajmniej raz w życiu na wyjątkową dla nas okazję. Nie szczędzimy na nią pieniędzy, zresztą, bardzo o to trudno. Taka sukienka to solidna inwestycja choćby ze względu na materiały, z których jest wykorzystana. Do najdroższych należą te szyte z tkanin naturalnych, sprowadzanych z Włoch i sygnowanych nazwiskami znanych projektantów. Ekskluzywne sukienki to często portugalskie koronki, jedwabie satyny, ale też niebanalne wykończenia w postaci  skórek najwyższej jakości czy pozłacanych, a nawet złotych i srebrnych nici.
Sukienka ekskluzywna to sukienka niepowtarzalna. By jednak takowa była, liczba jej sztuk powinna być ograniczona do minimum. Jeden egzemplarz, szyty na miarę i specjalnie z myślą o konkretnej klientce to wyjątkowa i bardzo pożądana część garderoby. Szczególnym pokazem ekskluzywnych sukienek, który śledzi niemal cały świat, jest gala rozdania Oscarów. Dzieła najbardziej znanych projektantów znajdują się pod obstrzałem tysięcy blasków fleszy. A jest na co popatrzeć: najrozmaitsze kroje, materiały i dodatki. Kreacje warte nawet kilkadziesiąt tysięcy dolarów na jeden wieczór. 
Czarne sukienki są najbardziej klasyczne i eleganckie, wręcz ponadczasowe. Niestety oprócz wielkich wyjść kojarzą się także z żałobą. Która kobieta nie słyszała o słynnej małej czarnej. Mieć taką w szafie jest obowiązkiem każdej kobiety. Ten podstawowy model sukienki został stworzony przez Coco Chanel. Taka czarna sukienka nie posiada żadnych krzykliwych dodatków, a jej podstawową cechą jest uniwersalność. Sukienka o tym kolorze pasuje do każdej sylwetki i wiadomo nie od dziś, że czarny wyszczupla. Czarna sukienka jest odpowiednia zarówno na wielkie wyjścia i do pracy, wszystko zależy od dodatków.  
Czarne sukienki cechuje uniwersalność. Jednak nie musimy posiadać jedynie klasycznej małej czarnej. W swojej szafie możemy mieć czarną sukienkę z baskinką, która jest modowym hitem. Czarna sukienka o ołówkowym kroju i szerokich ramiączkach, odcinana w pasie. Naszyta baskinka zaokrągli biodra i podkreśli talię. Inną sukienkę, którą można wybrać na oficjalne wyjścia jest prosta dzianinowa sukienka, o fasonie ołówkowym, posiadająca zaokrąglony kołnierzyk typu „bebe” i rękawy 3/4. Sukienka ta jest wystylizowana na styl pensjonarski, który jest hitem sezonu. Czarna sukienka jest zawsze dobrze skrojona. Każda kobieta się w niej zakocha. 

Brak następnych produktów.

W wybranej kategorii nie ma żadnych wyników. Poniżej wyświetlane są produkty, które częściowo spełniają kryteria Twojego wyboru.